Anti-Virus Advanced Set یا همان Avast یکی دیگر از شرکت های فعال در زمینه محصولات امنیتی رایانه ای است که در سال 1998 در کشور جمهوری چک در قلب اروپا پدید آمد. این شرکت نیز با گسترش روز افزون مخرب ها و همچنین توسعه سیستم عامل ها، دامنه محصولات خود را گسترده تر کرد به طوری که اکنون شاهد محصولات این شرکت در همه سیستم عامل های شناخته شده هستیم. محصولات این شرکت تاکنون موفق به دریافت جوایز مختلف از نهاد های بین المللی گردیده است.

Avast Internet Security

لایسنس Avast Internet Security

محصول امنیتی Avast! Internet Security با داشتن ابزارهای نظیر آنتی ویروس، آنتی اسپای وار(ضد جاسوسی)، آنتی اسپم (ضد هرزنامه) و فایروال (دیوارآتش) به همراه SafeZone، نرم افزاری قدرتمند برای حفظ امنیت کاربر در دنیای آنلاین اینترنت و آفلاین کامپیوترها می باشد. بدین ترتیب کاربر می تواند به راحتی با انواع ویروس ها و تروجان ها، کرم های اینترنتی، جاسوس افزارها و keyloggers ها مقابله نماید و در دنیای آنلاین با مجهز بودن به فایروال و آنتی اسپم از امن بودن اطلاعات و عدم نفوذ هکرها مطمئن باشد. همچنین اینکه این محصول امنیتی با استفاده از قابلیت safezone از لو رفتن اطلاعات حساسی مانند شماره و رمزهای بانکی در هنگام پر کردن فرم های پرداخت آنلاین از شما محافظت می کند. نسخه جدید فایروال Avast Internet Security از ipv6 به راحتی پشتیبانی نموده و بدین ترتیب شناسایی و کنترل داده ها سریع تر گشته است. قابلیت اجرای فایل های ناشناس و مشکوک در Sandbox به کاربر کمک می نماید تا بتواند قبل از استفاده آن ها در حالت عادی در جعبه شنی و ایزوله نرم افزار آن را تست نماید.

Avast Pro Antivirus

لایسنس Avast Pro Antivirus

Avast Pro Antivirus نام یکی از بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس شناخته شده است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سیستم خود را دربرابر انواع ویروس ها، تروجان ها ، کرم های رایانه ای وسایر تهدیدهای اینترنتی محافظت کامل نمایید. از قابلیت های این نسخه نرم افزار می توان به Anti-spyware داخلی گنجانده شده در نرم افزار، محافظ وب، Anti-rootkit داخلی، قابلیت بروزرسانی خودکار، دارا محافظ مخصوص در برابر غیر فعال شدن توسط نرم افزارهای مخرب دیگر، هسته آنتی ویروس داخلی، سازگاری کامل با سیستم ، بومی سازی، و محافظ شبکه را می توان نام برد. این نسخه از نرم افزار یک آنتی ویروس کاملا مورد تایید ICSA می باشد .

Avast Premier

لایسنس Avast Premier

Avast Premier کامل ترین نسخه منتشر شده این شرکت برای محافظت از رایانه ها می باشد. محصول امنیتی Avast Premier با داشتن ابزارهای نظیر آنتی ویروس، آنتی اسپای وار(ضد جاسوسی)، آنتی اسپم (ضد هرزنامه) و فایروال (دیوارآتش) به همراه SafeZone، نرم افزاری قدرتمند برای حفظ امنیت کاربر در دنیای آنلاین اینترنت و آفلاین کامپیوترها می باشد. بدین ترتیب کاربر می تواند به راحتی با انواع ویروس ها و تروجان ها، کرم های اینترنتی، جاسوس افزارها و keyloggers ها مقابله نماید و در دنیای آنلاین با مجهز بودن به فایروال و آنتی اسپم از امن بودن اطلاعات و عدم نفوذ هکرها مطمئن باشد. همچنین اینکه این محصول امنیتی با استفاده از قابلیت safezone از لو رفتن اطلاعات حساسی مانند شماره و رمزهای بانکی در هنگام پر کردن فرم های پرداخت آنلاین از شما محافظت می کند. نسخه جدید فایروال Avast Internet Security از ipv6 به راحتی پشتیبانی نموده و بدین ترتیب شناسایی و کنترل داده ها سریع تر گشته است.

تامین کنندگان

logo-samandehi