AVG AntiVirus

AVG AntiVirus محافظ اینترنتى قدرتمند و مطرح، محصول شرکت Grisof، یکی از ضد ویروس های قدیمی و مطرح رایانه است که با 12 سال سابقه فعالیت مثبت در سیستم عامل های مختلف همواره نامش در میان لیست برترین ضد ویروس های دنیا مطرح بوده است. تروجان ها با سرعت زیادی در حال افزایش هستند و روز به روز عملکرد آن ها پیچیده تر می شود. این برنامه های مخرب معمولاً با فایل های اجرایی مخلوط شده و برای قربانی ارسال می گردند تا بتوانند از اطلاعات قربانی سوء استفاده کنند، به همین دلیل وجود یک آنتی ویروس قوی در دنیا مجازی کنونی یک امری اجتناب ناپذیر است. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها در شناسایی و حذف تروجان ها از روی سیستم شما می باشد، محافظت از سیستم، شناسایی فایل های اجرایی آلوده به تروجان، پاک سازی فایل های آلوده و … همه از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

استعلام قیمت از طریق ثبت تیکت

لایسنس AVG AntiVirus

Anti-Virus Guard یا همان AVG یکی دیگر از شرکت های فعال در زمینه محصولات امنیتی رایانه ای است که در سال 1992 در کشور جمهوری چک در قلب اروپا پدید آمد. این شرکت نیز با گسترش روز افزون مخرب ها و همچنین توسعه سیستم عامل ها، دامنه محصولات خود را گسترده تر کرد به طوری که اکنون شاهد محصولات این شرکت در همه سیستم عامل های شناخته شده هستیم.

 

AVG AntiVirus محافظ اینترنتى قدرتمند و مطرح، محصول شرکت Grisof، یکی از ضد ویروس های قدیمی و مطرح رایانه است که با 12 سال سابقه فعالیت مثبت در سیستم عامل های مختلف همواره نامش در میان لیست برترین ضد ویروس های دنیا مطرح بوده است. تروجان ها با سرعت زیادی در حال افزایش هستند و روز به روز عملکرد آن ها پیچیده تر می شود. این برنامه های مخرب معمولاً با فایل های اجرایی مخلوط شده و برای قربانی ارسال می گردند تا بتوانند از اطلاعات قربانی سوء استفاده کنند، به همین دلیل وجود یک آنتی ویروس قوی در دنیا مجازی کنونی یک امری اجتناب ناپذیر است. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها در شناسایی و حذف تروجان ها از روی سیستم شما می باشد، محافظت از سیستم، شناسایی فایل های اجرایی آلوده به تروجان، پاک سازی فایل های آلوده و … همه از ویژگی های این نرم افزار می باشد. کار برنامه های امنیتى، محافظت از سیستم شما و همچنین جلوگیری از ورود Spyware ها، Adware ها، Trojan ها، DDL هاى مخرب و جاسوس افزارها مى باشد، اما با نصب این برنامه می توانید سیستم خودتان را با قدرت بالای این نوع نرم افزارها از ورود هر گونه جاسوس افزار بر روی آن ها محافظت کنید.

 

ویژگی های محصول امنیتی AVG AntiVirus :

 • قدرت بالا در شناسایى انواع ویروس ها : این نرم افزار در طول سالیان اخیر جوایز مختلفى را از سوى منتقدان براى قدرت بالای خود در زمینه شناسایى و نابودى ویروس ها از آن خود کرده است

 • قدرت بسیار بالا در شناسایى انواع جاسوس ها : این نرم افزار با بهره گیرى از آخرین فناورى روز و دارا بودن آخرین لیست جاسوس افزار ها و نرم افزارهاى مضر توانسته بانک اطلاعاتى قدرتمند علیه انواع Spyware ها، Adware ها، Trojan ها، DDL هاى مخرب و Keylogger ها تهیه کند

 • محافظت در برابر تمامى فعالیت هاى اجرایى : نرم افزار تمامى فایل ها را زیر نظر مى گیرد تا از اجراى فایل با کوچکترین آلودگى جلوگیرى کرده و مانع انتشار آن شود

 • تامین امنیت پیام رسان هاى اینترنتى مانند ICQ, MSN, Yahoo و …

 • حذف جاسوس افزارهاى اینترنتى و جلوگیرى از اجراى فایل های مخرب اینترنتى

 • اسکن برنامه های در حال اجرا، و جلوگیرى از اجراى فایل هاى مشکوک

 • اسکن کامل رجیسترى ویندوز جهت کشف و حذف جاسوس ها

 • قابلیت تنظیم و زمان بندى برنامه جهت اجراى اسکنر برنامه در ساعات معینی از روز

 • قابلیت آپدیت و به روز رسانى خودکار بسیار سریع

 • پشتیبانی کامل از کلیه مرورگر های پرطرفدار وب مانند Internet Explorer, Mozilla Firefox و Opera Browser و …

 • پشتیبانى از نسخه های جدید ویندوز

 • و …

 

نکته : متاسفانه امکان دانلود آپدیت های این نرم افزار برای IP های ایرانی به علت تحریم ها مسدود شده است. جهت آپدیت حتما باید از پروکسی استفاده نمایید.

 • Operating Systems : Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8
 • Processor (CPU) : Intel Pentium 1.5 GHz or faster (Recommended Intel Pentium 1.8 GHz or faster)
 • Memory (RAM) : 512 MB of RAM
 • Disk Space : 950 MB (Recommended 1350 MB)

این بخش تنها به منظور بیان نظرات و دیدگاه های شما پیرامون این نرم افزار ایجاد گردیده است، لطفا جهت بهره مندی هرچه بهتر از خدمات پشتیبانی، سوالات یا مشکلات پیش آمده را از طریق سامانه پشتیبانی مطرح نمایید.

تامین کنندگان

logo-samandehi