شرکت آویرا که مقر اصلی آن در کشور آلمان می باشد با بیش از ۱۰۰میلیون مشتری و ۵۰۰ پرسنل، یکی از بزرگترین شرکت‌های ارایه‌ کننده راهکارها و محصولات امنیتی در دنیا به حساب می‌آید. نمایش خیره کننده این شرکت در چهار سال گذشته، در بدست آوردن گواهینامه‌ های معتبر بین المللی، جایگاه بسیار ویژه و ممتازی را برای این محصول در مقایسه با دیگر سازندگان محصولات ضد ویروس فراهم ساخت.
آویرا محدوده‌ی وسیع و جامعی از محصولات را برای کاربران گوناگون از مصرف کنندگان سیستم‌های موبایل تا شبکه‌های بزرگ فراهم ساخته است. برخی از این محصولات عبارتند از ضد ویروس برای سرورهای ویندوز، یونیکس، سولاریس، ضد ویروس برای دروازه های اینترنت SQUID و ISA و همچنین ارایه کننده محصولات امنیت ایمیل سرورها (ضد ویروس و ضد اسپم) برای کلیه ایمیل سرورها از جمله ایمیل سرورهای یونیکس و Exchange و ضد ویروس برای سرورهای پورتال مانند SharePoint و … این شرکت با بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت، یکی از پیشگامان قدیمی در زمینه ساخت و تولید آنتی ویروس در دنیا است.
در پنج سال اخیر، همواره آویرا از رتبه قابل توجهی در رده بندی بهترین ضد ویروس‌ های دنیا برخوردار بوده است. کسب بالاترین درصد شناسایی در اغلب تست های ۵ سال اخیر، جایزه بهترین ضد ویروس سال ۲۰۰۸ و سریع‌ ترین ضد ویروس در سال ۲۰۰۹ توسط سازمان av-comparatives.org و دریافت اغلب گواهینامه VB100% از سوی سازمان ویروس بولیتن و … همه گواه همین ادعا هستند. همچنین نسخه رایگان ضدویروس این شرکت در سالهای 2007 و 2009 جز 100 محصول برتر رایانه ای توسط مجله PC World معرفی گردید.

Avira Internet Security Suite

لایسنس Avira Internet Security Suite

Avira Internet Security Suite یکی از آنتی ویروس های ارائه شده توسط این شرکت است که بدون شک با عملکرد عالی و قدرتمندی که تاکنون از خود نشان داده است، می توان آن را به عنوان یکی از قدرتمندترین بسته های امنیتی موجود به حساب آورد. این نرم افزار از کامپیوتر شما در برابر ویروس ها، کرم های اینترنتی، تروجان ها، تبلیغات و نرم افزارهای جاسوسی، ربات ها (Bots) محافظت می کند. از ویژگی های مهم نرم افزار Avira Internet Security Suite استفاده بسیار کم از منابع سیستم، تنظیمات و رابط کاربری بسیار ساده و سیستم امنیتی یکپارچه آن می باشد.

Avira Antivirus Suite

لایسنس Avira Antivirus Suite

Avira Antivirus Suite محصول امنیتی قدرتمند با امکانات فوق العاده بالاست که علاوه برای توانایی حذف ویروس ها می تواند امنیت نسبی شما را در اینترنت نیز حفظ نماید. این محصول امنیتی امکان حذف ویروس ها ، بد افزارها و تروجان ها و … را داراد و با موتور اسکنر قدرتمند خود می تواند ویروس ها را در لحظه شناسایی و حذف نماید. همچنین این نرم افزار مجهز به ابزار Anti-Phishing بوده و صفحات فیشینگ یا جعلی را شناسایی می کند. علاوه بر موارد بالا این محصول امنیتی مجهز به آنتی روت کیت برای مقابله با تروجان های مخفی که اطلاعات شما را به سرقت می برند، نیز می باشد.

تامین کنندگان

logo-samandehi