کومودو (Comodo) یک گروه سهامی خاص متشکل از شرکت‌های ارائه دهنده نرم‌ افزارهای رایانه‌ ای و محصولات اس‌ اس‌ ال (SSL) می‌باشد. این شرکت در سال 1998 توسط ملیح عبدالله اوغلو در بریتانیا تاسیس شد اما هسته‌های اصلی آن در جرزی سیتی و سالت‌ لیک‌ سیتی در آمریکا قرار دارد. این شرکت دفاتری دیگری نیز در بریتانیا، چین، اوکراین، رومانی و هند دارد.

Comodo Internet Security Complete

لایسنس Comodo Internet Security Complete

Comodo Internet Security Complete که کامل ترین محصول منتشر شده این شرکت می باشد؛ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها از شما در مقابل انواع تهدیدات و مخرب ها نظر ویروس ها، تروجان ها، جاسوس افزار ها، بد افزار ها، هرزنامه ها و …. محافظت می کند. این محصول امنیتی دارای یک فایل قدرمند با قابلیت شخصی سازی می باشد که از شما درمقابل حملات هکر ها و سوء استفاده کنندگان محافظت می کند. از تکنولوژی ها استفاده شده در این محصول امنیتی می توان به Defense+، Auto Sandbox و رایانش ابری اشاره کرد که تاثیر بسزایی در افزایش امنیت شما و اطلاعاتتان دارد. از نکات جالب توجه این محصول امنیتی تضمین 500 دلاری شرکت در مقابل تبعات ویروسی شدن سیستم شما می باشد که در نوع خود جالب و امید بخش است.

Comodo Antivirus Advanced

لایسنس Comodo Antivirus Advanced

Comodo Antivirus Advanced که کامل ترین محصول منتشر شده این شرکت می باشد؛ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها از شما در مقابل انواع تهدیدات و مخرب ها نظر ویروس ها، تروجان ها، جاسوس افزار ها، بد افزار ها، هرزنامه ها و …. محافظت می کند. از تکنولوژی ها استفاده شده در این محصول امنیتی می توان به Defense+، Auto Sandbox و رایانش ابری و … اشاره کرد که تاثیر بسزایی در افزایش امنیت شما و اطلاعاتتان دارد. از مزیت های دیگر این محصول امنیتی می توان به سازگاری آن با نسخه های مختلف و همچنین نسخه جدید مایکروسافت ویندوز اشاره کرد.

تامین کنندگان

logo-samandehi