شرکت G DATA در سال 1985 در شهر بوخوم آلمان تاسیس شد و در سال 1987 اولین آنتی ویروس جهان را برای شرکت آتاری ارائه کرد. این شرکت از سال 2000 نسخه های مختلف آنتی ویروس G DATA را به بازار عرضه نمود و تا کنون نقش کلیدی در بازار نرم افزارهای امنیتی ایفا می نماید. جی دیتا در محصولات خود علاوه بر استفاده از 2 موتور ویروس یاب برای حفاظت بیشتر از کاربرانش از تکنولوژی های ابری (Cloud Computing) و رفتار شناسی نیز استفاده می نماید. محصولات این شرکت در اکثر تست های مقایسه ای توانسته با شناسایی درصد بسیار زیادی از تهدیدات و ویروس ها، رتبه های اول و یا دوم را کسب کند. بطور مثال در آخرین گزارش وب سایت AV-comparative (اکتبر 2011) محصولات این شرکت رتبه اول نرخ شناسایی تهدیدات را بدست آورده و همچنین در ماه آگوست 2012 موفق به دریافت گواهینامه Advanced+ شده اند.

G Data Mobile Security

لایسنس G Data Mobile Security

محصول امنیتی G Data Mobile Security با ارائه امکاناتی منحصر به فرد از به سرقت رفتن اطلاعات شما جلوگیری می کند. همچنین این محصول امنیتی از گوشی هوشمند شما در مقابل ویروس ها، بد افزار ها، نرم افزار های جاسوسی و … محافظت می کند. علاوه بر این موارد، این سیستم امنیتی امکان دریافت فرامین صاحب گوشی را از راه دور دارد؛ به این صورت که در صورت مفقود گوشی هوشمند شما می توانید با ارسال فرامینی از طریق سایت محل آن را ردیابی و یا اطلاعات آن را به طور کامل حذف نمایید.

G Data AntiVirus for Mac

لایسنس G Data AntiVirus for Mac

محصول امنیتی G Data AntiVirus for Mac با بهره گیری از فناوری ها روز دنیا نظیر رایاتش ابری و همچنین به لطف امکانات و ابزار ها ویژه نهادینه شده در آن نظیر Finger Printing و Proactive Detection حداکثر نرخ شناسایی ویروس ها و فایل های مخرب را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

G Data Total Protection

لایسنس G Data Total Protection

G Data Total Protection نام بسته امنیتی قدرتمند و پایدار در زمینه ی محافظت از سیستم حتی در هنگام اتصال به اینترنت می باشد. این نرم افزار مجهز به یک فایروال بسیار قدرتمند است که با فعال سازی آن می توانید از کامپیوتر خود در برابر انواع فایل های مخرب همچون ویروس ها، کرم ها، جاسوس افزارها، تروجان ها، هکرها و … محافظت کنید و با خیال آسوده تری در دنیای خطیر اینترنت گام برداشته و لذت واقعی از گشت و گذار در اینترنت را تجربه کنید.

G Data Internet Security

لایسنس G Data Internet Security

G Data Internet Security نام بسته امنیتی قدرتمند و پایدار در زمینه ی محافظت از سیستم حتی در هنگام اتصال به اینترنت می باشد. این نرم افزار مجهز به یک فایروال بسیار قدرتمند است که با فعال سازی آن می توانید از کامپیوتر خود در برابر انواع فایل های مخرب همچون ویروس ها، کرم ها، جاسوس افزارها، تروجان ها، هکرها و … محافظت کنید و با خیال آسوده تری در دنیای خطیر اینترنت گام برداشته و لذت واقعی از گشت و گذار در اینترنت را تجربه کنید.

G Data AntiVirus

لایسنس G Data AntiVirus

محصول امنیتی G Data AntiVirus با اسکن دو گانه و همزمان سیستم به کمک دو موتور جستجوی ویروس (Engine A , Engine B) بدون تاثیر منفی در عملکرد سیستم، حداکثر نرخ شناسایی برای ویروس های شناخته شده را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین این محصول امنیتی با سرویس هوشمند رفتار شناسی ویروس ها از شما در مقابل تهدیدات ناشناخته و نو ظهور حداکثر محافظت را می کند.

تامین کنندگان

logo-samandehi