TuneUp Utilities

لایسنس TuneUp Utilities

بی شک نرم افزار یا بهتر است گفته شود بسته نرم افزاری TuneUp Utilities را یکی از کامل ترین و شاید هم بهترین ابزار برای بهینه سازی سیستم عامل ویندوز دانست. این بسته نرم افزاری قدرتمند که نسخه جدید آن پس از مدت ها انتظار به تازگی ارائه شده است قابلیت هایی دارد که کمتر در نرم افزار های مشابه می توان به آن ها دست پیدا کرد. وقتی عمل بهینه سازی قسمت های مختلف به بهترین نحو ممکن انجام گیرد؛ بالاترین کارایی از ویندوز با این بسته نرم افزار فراهم می شود. ده ها قابلیت کلیدی برای بهینه سازی در سطوح و بخش های مختلف ویندوز کمک خواهند کرد تا سیستم همیشه در بهترین شرایط به سر ببرد، بهینه سازی کانکشن اینترنت، حافظه رم، پردازنده اصلی، پاکسازی لحظه به لحظه هارد دیسک برای از بین بردن فایل های اضافی که در گذشت زمان ایجاد می شوند، رفع مشکل های نرم افزاری ویندوز، تعمیر و پاکسازی رجیستری از جمله مهم ترین قابلیت های TuneUp Utilities به شمار می روند.

Internet Download Manager

لایسنس Internet Download Manager

Internet Download Manager یا به اختصار «IDM» نرم افزاری پیشرفته برای مدیریت دانلود است که با سیستم هوشمند خود مدیریت کردن فایل‌های دانلود را آسان‌ تر می‌سازد، این برنامه با تکنولوژی جدید خود باعث سرعت بخشیدن به امر دانلود کردن فایل‌ها می‌شود و طبق گفته شرکت سازنده تا 5 برابر سریعتر از حالت معمولی می‌تواند دانلود کند.

WinRAR

لایسنس WinRAR

نرم افزار های متعدی تحت عنوان فشرده ساز روانه باز شده که هر یک به نوعی با کاستن حجم فایل ها آن ها را برای ورود به دنیای اینترنت آماده می کنند یکی از معروفترین و پرکاربردترین این نرم افزارها، نرم افزار Winrar می باشد که قابلیت های بسیار زیادی را نسبت به دیگر فشرده سازها در اختیار کاربران قرار می دهد. WinRAR محصول شرکت RarLabs یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت فایل های فشرده می باشد و می تواند فایل های مختلف را تا 10 درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. از مهمترین قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت Self-Extract اشاره نمود که بوسیله آن شما می توانید فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در آورید تا در کامپیوتر هایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن ها را از حالت فشرده خارج کنید.

TeraCopy Pro

لایسنس TeraCopy Pro

TeraCopy Pro نرم افزاری کم حجم و مفید محصول شرکت Code Sector؛ که جایگزینی مناسب جهت کپی و جابجایی فایل های شما توسط ویندوز با سرعتی بالاتر و کاربری آسان تر می باشد. از ویژگی ها این نرم افزار امکان توقف فایل های در حال انتقال می باشد. شناسایی و رفع خطا های رایج در هنگام کپی، امکان حذف تعداد خاصی از فایل ها از لیست در حال کپی، تست صحت درستی فایل ها بعد از کپی و کاربری آسان با سرعت بالا از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. این نرم افزار همچنین از 20 زبان زنده دنیا از جمله فارسی پشتیبانی می کند.

تامین کنندگان

logo-samandehi