شرکت نورمن در سال 1984 در کشور نروژ به عنوان تنها شرکت امنیتی این کشور تاسیس شده است و اکنون در بیش از 180 کشور دنیا مورد استفاده کاربران مختلف قرار می گیرد. هدف و خط مشی این شرکت ارائه راهکارهای امنیتی قدرتمند جهت حفاظت از رایانه های خانگی و شبکه ای در مقابل انواع تهدیدات امنیتی در فضای اینترنت می باشد.
نرم افزارهای ضد ویروس قدرتمند نورمن با کاربری آسان، محیطی امن و قابل اطمینان را برای شما به ارمغان خواهد آورد و شما را قادر می سازد تا با آرامش خاطر و آسودگی به فعالیتهای روزمره خود بپردازید.

Norman Security Suite Pro

لایسنس Norman Security Suite Pro

Norman Security Suite Pro امنیت جامع و یکپارچه ای را برای رایانه شما و فعالیتهای شما در فضای آنلاین فراهم می نماید. این محصول با طراحی خاص خود علاوه بر شناسایی دقیق تر و بهتر طیف وسیعی از تهدیدات امنیتی بدلیل استفاده حداقلی از منابع سیستمی کمترین تاثیر را بر راندمان و عملکرد رایانه و فعالیتهای آنلاین کاربران خواهد داشت.

Norman Security Suite

لایسنس Norman Security Suite

با گسترش روز افزون ویروس ها و فایل های مخرب و داغ شدن بحث های جاسوسی وجود یک آنتی ویروس مطمئن از لازمه های سیستم می باشد و دیگر نمی توان ساده از کنار این مسئله عبور کرد. پکیج امنیتی Norman Security Suite امنیت مورد نیاز سیستم شما را فراهم می کند. گرافیک این نسخه به گونه ایست که ذهن به راحتی با آن تعامل ایجاد می کند. بهبود شناسایی تهدیدات، ابزار پیشرفته جهت مسدود کردن و ویروس زدایی شما را از ایمنی کامل ، مطمئن می کند. تمامی مراحل درکوتاه ترین مدت زمان انجام می شود بطوری که در سرعت عملکرد سیستم تاثیر بسیار ناچیزی دارند.

Norman Antivirus

لایسنس Norman Antivirus

با گسترش روز افزون ویروس ها و فایل های مخرب و داغ شدن بحث های جاسوسی وجود یک آنتی ویروس مطمئن از لازمه های سیستم می باشد و دیگر نمی توان ساده از کنار این مسئله عبور کرد. پکیج امنیتی Norman Antivirus امنیت مورد نیاز سیستم شما را فراهم می کند. گرافیک این نسخه به گونه ایست که ذهن به راحتی با آن تعامل ایجاد می کند. بهبود شناسایی تهدیدات، ابزار پیشرفته جهت مسدود کردن و ویروس زدایی شما را از ایمنی کامل ، مطمئن می کند. تمامی مراحل درکوتاه ترین مدت زمان انجام می شود بطوری که در سرعت عملکرد سیستم تاثیر بسیار ناچیزی دارند. نرم افزار امنیتی Norman Antivirus رایانه شما را در مقابل انواع بدافزارهای مخرب محافظت می نماید.

تامین کنندگان

logo-samandehi