کوییک هیل یک شرکت امنیت رایانه‌ است که در سال 1993 توسط کایلاش کاتکار و سانجای کاتکار در شهر پونه در دومین ایالت بزرگ هند (مهاراشترا) تاسیس شد. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را زمینه تولید نرم‌ افزارهای ضد ویروس متمرکز کرد ولی در سال های بعد با گسترش روز افزون تکنولوژی فعالیت های خود را در زمینه محصولات امنیتی برای کاربران خانگی و تجاری گسترش داد. در سال 1994 اولین محصول امنیتی شرکت معرفی و منتشر شد. این رویه تا کنون ادامه یافته و این شرکت موفق به تولید محصولات متنوعی برای سیستم عامل های ویندوز، مک، آندروید و … گردیده است. این کمپانی تا کنون موفق به دریافت جوایز و تاییدیه های زیادی شده است که مهمترین آن ها کسب رتبه نخست برای سه سال متوالی از سال های 2009 تا 2011 در جشنواره CRN Channel است.

Quick Heal Internet Security

لایسنس Quick Heal Internet Security

Quick Heal Internet Security از تمامی فایل ها و پوشه های شما در برابر ویروس ها و دیگر تهدیدات محافظت می کند. همچنین می تواند ایمیل های شما را برای اسپم ها و پیوست های خطرناک بررسی کند. این مجموعه ی امنیتی برای شما امکان اسکن کامل کامپیوتر و یا انجام یک اسکن سفارشی را فراهم خواهد کرد. Quick Heal Internet Security همچنین دارای یک فایروال قدرتمند و حفاظت در برابر فیشینگ و نرم افزارهای مخرب است. پدر و مادرها می توانند با استفاده از قابلیت کنترل والدین این نرم افزار دسترسی کودکان به وب سایت های خاصی را محدود کرده و بر استفاده کودکان خود از اینترنت نظارت و مدیریت کامل داشته باشند.

Quick Heal Total Security

لایسنس Quick Heal Total Security

Quick Heal Total Security یکی دیگر از محصولات شرکت کوییک هیل است که از لپ تاپ ها و رایانه های شما محافظت می کند و در برابر خطرات و تهدیداتی که در هنگام استفاده از اینترنت، چک کردن ایمیل ها، چت کردن و … می توانند به صورت مخفیانه وارد سیستم شما شوند جلوگیری می نماید. این نرم افزار به عنوان سپر در برابر ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، Spywares و سایر تهدیدات مخرب قرار می گیرد. این محصول همچنین می تواند با استفاده از تکنولوژی انحصاری DNAScan کوییک هیل از شما در برابر ویروس های جدید و ناشناخته حفاظت کند و یا وب سایت های مخرب را مسدود و مانع از رسیدن هرزنامه به ایمیل شما گردد.

Quick Heal PC Tuner

لایسنس Quick Heal PC Tuner

Quick Heal PC Tuner نام یک بسته جامع نرم افزاری متشکل از ابزارهای کاربردی متعدد و مفید برای بهبود کارآیی ویندوز شماست. در نسخه جدید این نرم ‌افزار امکانات بسیار فوق ‌العاده‌ ای گنجانده شده که آن را نسبت به سایر برنامه‌ ها در رده خود برتر می‌ سازد. نسخه جدید منتشر شده رابط کاربری زیبایی دارد و در عین سادگی به شما در افزایش چشمگیر سریعت سیستم و بهبود آن یاری می کند. حال دیگر به متخصص کامپیوتر برای پاک کردن و بهینه کردن کامپیوتر خود احتیاج ندارید. با کمک Quick Heal PCTuner سیستم خود را به طور اتوماتیک پاک و ایمن کنید. شما همچنین می توانید عملکرد سیستم خود را در اوج نگه دارید.

Quick Heal AntiVirus Pro

لایسنس Quick Heal AntiVirus Pro

Quick Heal AntiVirus Pro یکی از محصولات این شرکت است که از رایانه های شخصی شما در مقابل ویروس ها، تهدیدات اینترنتی، بد افزار ها، کرم ها، تروجان ها و هرزنامه محافظت می کند. همچنین این محصول امنیتی مجهز به سیستم ®DNAScan است که به وسیله ی آن می تواند از شما در مقابل وبسایت های مخرب و همچنین تهدیدات ناشناخته و نوظهور محافظت نماید. از مهمترین ویژگی و مزیت این محصول امنیتی می توان به استفاده کم از منابع سیستم اشاره نمود که باعث جلب رضایت کاربران بسیاری شده است.

Quick Heal Mobile Security

لایسنس Quick Heal Mobile Security

Quick Heal Mobile Security یکی از محصولات شرکت کوییک هیل است که از تلفن های هوشمند شما در مقابل ویروس ها، تهدیدات اینترنتی، بد افزارها، کرم ها، تروجان ها و هرزنامه محافظت می کند. این محصول امنیتی به وسیله ابزار هایی که در آن تعبیه شده است از اطلاعات شخصی شما حتی پس از سرقت نیز محافظت می کند. از مهمترین ویژگی و مزیت این محصول امنیتی می توان به استفاده کم از منابع سیستم اشاره نمود که باعث جلب رضایت کاربران بسیاری شده است.

QuickHeal Tablet Security

لایسنس QuickHeal Tablet Security

QuickHeal Tablet Security یکی دیگر از محصولات شرکت کوییک هیل است که از تبلت شما در مقابل ویروس ها، تهدیدات اینترنتی، بد افزارها، کرم ها، تروجان ها و هرزنامه محافظت می کند. این محصول امنیتی به وسیله ابزار هایی که در آن تعبیه شده است از اطلاعات شخصی شما حتی پس از سرقت نیز محافظت می کند. از مهمترین ویژگی و مزیت این محصول امنیتی می توان به استفاده کم از منابع سیستم اشاره نمود که باعث جلب رضایت کاربران بسیاری شده است.

Quick Heal Total Security for Mac

لایسنس Quick Heal Total Security for Mac

Quick Heal Total Security for Mac یکی از محصولات این شرکت است که از رایانه های شخصی شما در مقابل ویروس ها، تهدیدات اینترنتی، بد افزار ها، کرم ها، تروجان ها و هرزنامه محافظت می کند. همچنین این محصول امنیتی مجهز به سیستم ®DNAScan است که به وسیله ی آن می تواند از شما در مقابل وبسایت های مخرب و همچنین تهدیدات ناشناخته و نوظهور محافظت نماید. از مهمترین ویژگی و مزیت این محصول امنیتی می توان به استفاده کم از منابع سیستم اشاره نمود که باعث جلب رضایت کاربران بسیاری شده است.

Quick Heal Total Security for Android

لایسنس Quick Heal Total Security for Android

Quick Heal Total Security for Android یکی دیگر از محصولات شرکت کوییک هیل است که از تبلت شما در مقابل ویروس ها، تهدیدات اینترنتی، بد افزار ها، کرم ها، تروجان ها و هرزنامه محافظت می کند. این محصول امنیتی به وسیله ابزار هایی که در آن تعبیه شده است از اطلاعات شخصی شما حتی پس از سرقت نیز محافظت می کند. از مهمترین ویژگی و مزیت این محصول امنیتی می توان به استفاده کم از منابع سیستم اشاره نمود که باعث جلب رضایت کاربران بسیاری شده است.

تامین کنندگان

logo-samandehi