Xilisoft یک شرکت چند ملیتی در زمینه توسعه ی نرم افزار می باشد که در سال 2004 تاسیس گردید. تمرکز این شرکت بر روی توسعه نرم افزار های مبدل صوتی، تصویری می باشد که در نوع خود منحصر به فرد هستند. از مهم ترین مزیت های این محصولات می توان به پشتبانی از اکثر فرمت ها و کدک ها اشاره نمود. هم اکنون بیش از 190 مجموعه نرم افزاری توسط این شرکت تولید و به بازار های جهانی عرضه گردیده است.

Xilisoft Video Converter Ultimate

لایسنس Xilisoft Video Converter Ultimate

Xilisoft Video Converter Ultimate نرم افزاری بسیار قدرتمند و حرفه ای با کاربری آسان برای تبدیل انواع فرمت های رایج ویدئویی به یکدیگر می باشد. این نرم افزار کاربر را قادر می سازد به راحتی روی اکثر فرمت های صوتی و تصویری احاطه کامل داشته باشد و بتواند اکثر این فرمت ها را به یکدیگر تبدیل کند. به غیر از تبدیل فرمت که کار اصلی این نرم افزار است، وظایف جانبی آن مانند جدا کردن و چسباندن قطعات مختلف فیلم به یکدیگر، قرار دادن افکت ها و قرار دادن زیرنویس برای فیلم ها را می توان نام برد. کیفیت فوق العاده بالا در تبدیل فرمت در کنار سرعتی بی نظیر باعث می شود فکر استفاده از نرم افزارهای دیگر را از ذهن خود بیرون کنید.

Xilisoft Audio Converter Pro

لایسنس Xilisoft Audio Converter Pro

Xilisoft Audio Converter Pro نرم افزاری فوق العاده ای جهت تبدیل انواع فرمت های صوتی مانند AAC ،MP4 ،MP3 ،M4A ،WAV ،WMA ، MP2 VQF ،APE ،OGG ،FLAC به یکدیگر می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد Xilisoft Audio Converter Pro پشتیبانی از فایل های MP4 و M4A برای تبدیل به سایر فرمت هاست که امروزه کمتر نرم افزاری این امکان را فراهم می کند. نرم افزار فعلی در واقع از سه نرم افزار دیگر تشکیل شده است. بخش اول که مهم ترین بخش می باشد، قسمت تبدیل فرمت ها است که در بالا اشاره کریم. بخش دیگر، قسمت Rip کردن می باشد که امکان Rip فایل های صوتی و تبدیل آن ها به فرمت های دیگر را از روی سی دی فراهم می کند و بخش آخر هم، قسمت رایت می باشد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا پس از ریپ و انجام تغییرات دلخواه شما مجدد آن را بر روی سی دی دیگر رایت نماید.

Xilisoft DVD Ripper Ultimate

لایسنس Xilisoft DVD Ripper Ultimate

Xilisoft DVD Ripper Ultimate در حقیقت یک مبدل هم به شمار می رود چرا که قادر است حتی فایل ها را در زمان Rip نمودن به فرمت های رایج صوتی و تصویری هم تبدیل نماید. Xilisoft DVD Ripper Ultimate یک ابزار ویرایش هم بوده و قادر است تا یک فیلم را بخش بخش کرده و یا قسمت ها را به هم بچسباند، شاید این قابلیت های زیاد حرفه ای نباشد اما برای چنین نرم افزار ابزاری فوق العاده به حساب می آید. پس از استخراج فایل ها حتی می توان بر روی آن ها استایل و افکت های زیبایی که در این نرم افزارهای نمونه های متعددی از آن یافت می شود؛ اعمال نمود.

تامین کنندگان

logo-samandehi