CCleaner Pro

نرم افزار CCleaner Pro فایل های اضافی و بدرد نخور را از Internet Explorer, Windows Explorer و بخش های دیگر کامپیوترتان پاک می کند. این نرم افزار همچنین می تواند بسیاری از دیگر برنامه های نصب شده بر روی سیستم را شناسایی کرده و آثار مخربی را که در نتیجه کار کردن با اینگونه نرم افزار ها بوجود می آید را از بین ببرد، برنامه هایی همانند Opera، Firefox, Microsoft Office، Nero، Alcohol 120% toolbar، Google toolbar، Download accelerator، Multimedia Player های مختلف و … . CCleaner Pro برخلاف سایر نرم افزارها در حذف اینگونه فایل ها و اطلاعات خودسرانه عمل نمی کند، که در نتیجه آن شما چیزی را از دست بدهید که نمی خواستید، بلکه این امکان را به شما می دهد تا دقیقاً مشخص کنید به دنبال حذف کدام دسته از فایل ها و اطلاعات هستید.

استعلام قیمت از طریق ثبت تیکت

لایسنس CCleaner Pro

CCleaner یکی از محصولات بهینه سازی سیستم عامل ها، پاک سازی فایل های زائد و افزایش دهنده سرعت عملکرد سیستم عامل ها می باشد که تا کنون موفق به دریافت جوایز مختلفی شده است. این محصول توسط کمپانی Piriform تولید و عرضه گردیده است. دفتر مرکزی این شرکت در اروپا واقع شده و تاکنون موفق به جذب میلیون ها کاربر از سراسر جهان گردیده است.

نرم افزار CCleaner Pro فایل های اضافی و بدرد نخور را از Internet Explorer, Windows Explorer و بخش های دیگر کامپیوترتان پاک می کند. این نرم افزار همچنین می تواند بسیاری از دیگر برنامه های نصب شده بر روی سیستم را شناسایی کرده و آثار مخربی را که در نتیجه کار کردن با اینگونه نرم افزار ها بوجود می آید را از بین ببرد، برنامه هایی همانند Opera، Firefox, Microsoft Office، Nero، Alcohol 120% toolbar، Google toolbar، Download accelerator، Multimedia Player های مختلف و … . CCleaner Pro برخلاف سایر نرم افزارها در حذف اینگونه فایل ها و اطلاعات خودسرانه عمل نمی کند، که در نتیجه آن شما چیزی را از دست بدهید که نمی خواستید، بلکه این امکان را به شما می دهد تا دقیقاً مشخص کنید به دنبال حذف کدام دسته از فایل ها و اطلاعات هستید. البته کار CCleaner Pro به اینجا ختم نمی شود، برای عیب یابی و رفع عیب رجیستری، نیاز چندانی به برنامه های پرحجم ندارید چرا که این نرم افزار باهوش و آرام می تواند رجیستری ویندوز شما را نیز چک کرده و ایراد های آن را رفع کند. در این کار نیز ریسک نمی کند تا مانند برخی برنامه ها شما را در دردسر بیاندازد، در ضمن قبل از شروع به رفع عیب پیشنهاد ایجاد یک BackUp برای هرگونه خرابکاری احتمالی را نیز می دهد، ناگفته نماند باز اختیار عمل دست شماست و می توانید مشخص کنید چه قسمت هایی از رجیستری عیب یابی گردند.

 

 

در قسمت Tools این نرم افزار نیز یک Uninstaller تعبیه شده که همان کار Add or Remove Programs ویندوز را انجام می دهد، می توانید به آسانی برنامه های اضافی را از روی سیستم خود پاک کنید. و نیز یک StartUp برای کنترل برنامه هایی که هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند و Ram سیستم را در بیشتر موارد، بی جهت اشغال می کنند.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار CCleaner Pro :

 • پاک سازی کامل هارد دیسک از برنامه های اضافی

 • بهینه سازی ویندوز و بالا بردن سرعت آن

 • رایگان بودن نرم افزار با قابلیت های بسیار زیاد

 • قابلیت پاک کردن اطلاعات بطور عادی و امنیتی (NSA, DOD) را دارد

 • عاری از هرگونه Spyware و Adware هست

 • برای کار با آن افراد مبتدی نیز مشکلی نخواهند داشت

 • پاکسازی فایل های موقت، history آدرس ها، کوکی ها در اینترنت اکسپلورر

 • رفع مشکل در هنگام پاک کردن Clipboard

 • اضافه کردن مرورگر Safari

 • بهینه سازی دسترسی به File System

 • به روز رسانی موتور نصب کننده برنامه

 • و … .

 • Operating Systems : Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8

این بخش تنها به منظور بیان نظرات و دیدگاه های شما پیرامون این نرم افزار ایجاد گردیده است، لطفا جهت بهره مندی هرچه بهتر از خدمات پشتیبانی، سوالات یا مشکلات پیش آمده را از طریق سامانه پشتیبانی مطرح نمایید.

تامین کنندگان

logo-samandehi