F-Secure Mobile Security

F-Secure Mobile Security یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های امنیتی موجود برای اسمارت فون ها (گوشی های هوشمند) و تبلت ها است که از آن ها به صورت کامل و در برابر انواع تهدادات محافظت می کند. این محصول امنیتی شامل ابزار های محافظتی نظیر Firewall , Antivirus , Anti spyware و … است. علاوه بر این، محصول امنیتی F-Secure Mobile Security دارای سیستم ضد سرقت با استفاده از فرامین متنی از طرق SMS می باشد.

لایسنس F-Secure Mobile Security

F-Secure یک شرکت فنلاندی است که در زمینه ارائه امنیت به عنوان یک سرویس در بین اپراتورها در جهان، پیشگام است. این شرکت فنلاندی با شعار ”حفاظت از آنچه جایگزینی ندارد” پا به عرصه رقابت گذاشت. این کمپانی از سال 2006 تاکنون با اخذ رتبه های بالا از کمپانی های معتبر تست آنتی ویروس در رتبه بهترین محصول امنیتی قرار گرفته است. در سال 2010 نیز از سو کمپانی معتبر AV-Comparatives به عنوان بهترین محصول سال و همچنین در سال های 2011 و 2012 از سوی کمپانی Av-Test به عنوان بهترین و قوی ترین محصول معرفی گردید . در سال 2013 نیز در آزمایشگاه معتبر Av-Comparatives به عنوان سبکترین آنتی ویروس معرفی و در اکتبر 2013 مجددا به عنوان قوی ترین محصول در شناسایی ویروس ها معرفی گردید.

 

F-Secure Mobile Security یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های امنیتی موجود برای اسمارت فون ها (گوشی های هوشمند) و تبلت ها است که از آن ها به صورت کامل و در برابر انواع تهدادات محافظت می کند. این محصول امنیتی شامل ابزار های محافظتی نظیر Firewall , Antivirus , Anti spyware و … است. علاوه بر این، محصول امنیتی F-Secure Mobile Security دارای سیستم ضد سرقت با استفاده از فرامین متنی از طرق SMS می باشد. برخی از فرامین متنی و نحوه عملکرد آن ها به شرح زیر می باشد :

 

 • (#Remote Lock (#lock

قفل کردن سریع گوشی تلفن همراه جهت حفاظت از اطلاعات شخصی و محرمانه

 

 • (#Remote Wipe (#wipe

از این امکان می توانید به عنوان آخرین راه حل بهره جویید؛ بدین صورت که با پاک کردن تمامی اطلاعات تلفن همراه به وسیله فرمان متنی بالا از سوء استفاده های احتمالی از آن جلوگیری نمایید.

 

 • (#Remote Locate (#locate

با استفاده از این قابلیت می توانید گوشی تلفن همراه خود را مکان یابی کنید.

 

 • (#Remote Alarm (#alarm

با استفاده از این قابلیت می توانید گوشی تلفن همراه خود را پیدا کنید . در زمان استفاده از این امکان صدای بلندی تولید می شود که شما را به محل گوشی تلفن راهنمایی می کند.

 

 

برخی از مزایای محصول امنیتی F-Secure Mobile Security :

 

 • حفاطت دائمی در برابر کلاه برداری های اینترنتی و بررسی وب سایت های مشکوک

 • جلوگیری از دسترسی به وب سایت های مخرب و ارائه توضیح مفهومی در مواجهه با تهدید

 • بهره گیری از تکنولوژی رایانش ابری F-Secure با حداقل اثر منفی بر بازدهی گوشی های هوشمند

 • قابلیت مسدود کردن تمام تماس ها و پیام های دریافتی و ارسالی

 • اعمال فیلترینگ بر اساس تنظیم لیست سیاه توسط کاربر بر اساس نوع ارتباط مثل تماس، پایم کوتاه و …

 • و …

 • Operating Systems : Android smartphone and tablet devices using Android 2.2 or later

این بخش تنها به منظور بیان نظرات و دیدگاه های شما پیرامون این نرم افزار ایجاد گردیده است، لطفا جهت بهره مندی هرچه بهتر از خدمات پشتیبانی، سوالات یا مشکلات پیش آمده را از طریق سامانه پشتیبانی مطرح نمایید.

تامین کنندگان

logo-samandehi