G Data Mobile Security

محصول امنیتی G Data Mobile Security با ارائه امکاناتی منحصر به فرد از به سرقت رفتن اطلاعات شما جلوگیری می کند. همچنین این محصول امنیتی از گوشی هوشمند شما در مقابل ویروس ها، بد افزار ها، نرم افزار های جاسوسی و … محافظت می کند. علاوه بر این موارد، این سیستم امنیتی امکان دریافت فرامین صاحب گوشی را از راه دور دارد؛ به این صورت که در صورت مفقود گوشی هوشمند شما می توانید با ارسال فرامینی از طریق سایت محل آن را ردیابی و یا اطلاعات آن را به طور کامل حذف نمایید.

استعلام قیمت از طریق ثبت تیکت

لایسنس G Data Mobile Security

شرکت G DATA در سال 1985 در شهر بوخوم آلمان تاسیس شد و در سال 1987 اولین آنتی ویروس جهان را برای شرکت آتاری ارائه کرد. این شرکت از سال 2000 نسخه های مختلف آنتی ویروس G DATA را به بازار عرضه نمود و تا کنون نقش کلیدی در بازار نرم افزارهای امنیتی ایفا می نماید. جی دیتا در محصولات خود علاوه بر استفاده از 2 موتور ویروس یاب برای حفاظت بیشتر از کاربرانش از تکنولوژی های ابری (Cloud Computing) و رفتار شناسی نیز استفاده می نماید. محصولات این شرکت در اکثر تست های مقایسه ای توانسته با شناسایی درصد بسیار زیادی از تهدیدات و ویروس ها، رتبه های اول و یا دوم را کسب کند. بطور مثال در آخرین گزارش وب سایت AV-comparative (اکتبر 2011) محصولات این شرکت رتبه اول نرخ شناسایی تهدیدات را بدست آورده و همچنین در ماه آگوست 2012 موفق به دریافت گواهینامه Advanced+ شده اند.

 

هرگاه صحبت ویروس‌ها، حملات اینترنتی، سرقت هویت و تبهکارانی می‌شود که قصد سرقت اطلاعات کارت اعتباری یا بانکی را دارند، اسمارت‌ فون (تلفن هوشمند) و تبلت شما نیز به همان اندازه رایانه‌ تان آسیب‌ پذیر می‌ نماید. به علاوه، وسایل همراه جمع و جور امروزی بسیار مستعد گم شدن هستند و هدف آسانی برای سارقان محسوب می‌ شوند. درنتیجه احتمال افتادن اطلاعات حساس به دست افراد ناباب نیز بیشتر می‌ شود. محصول امنیتی G Data Mobile Security با ارائه امکاناتی منحصر به فرد از به سرقت رفتن اطلاعات شما جلوگیری می کند. همچنین این محصول امنیتی از گوشی هوشمند شما در مقابل ویروس ها، بد افزار ها، نرم افزار های جاسوسی و … محافظت می کند. علاوه بر این موارد، این سیستم امنیتی امکان دریافت فرامین صاحب گوشی را از راه دور دارد؛ به این صورت که در صورت مفقود گوشی هوشمند شما می توانید با ارسال فرامینی از طریق سایت محل آن را ردیابی و یا اطلاعات آن را به طور کامل حذف نمایید.

  • Operating Systems : Android 2.2 or higher
  • Device : Smart Phone or Tablet
  • Disk Space : 14 MB free disk space

این بخش تنها به منظور بیان نظرات و دیدگاه های شما پیرامون این نرم افزار ایجاد گردیده است، لطفا جهت بهره مندی هرچه بهتر از خدمات پشتیبانی، سوالات یا مشکلات پیش آمده را از طریق سامانه پشتیبانی مطرح نمایید.

تامین کنندگان

logo-samandehi