Quick Heal Total Security for Android

Quick Heal Total Security for Android یکی دیگر از محصولات شرکت کوییک هیل است که از تبلت شما در مقابل ویروس ها، تهدیدات اینترنتی، بد افزار ها، کرم ها، تروجان ها و هرزنامه محافظت می کند. این محصول امنیتی به وسیله ابزار هایی که در آن تعبیه شده است از اطلاعات شخصی شما حتی پس از سرقت نیز محافظت می کند. از مهمترین ویژگی و مزیت این محصول امنیتی می توان به استفاده کم از منابع سیستم اشاره نمود که باعث جلب رضایت کاربران بسیاری شده است.

استعلام قیمت از طریق ثبت تیکت

لایسنس Quick Heal Total Security for Android

کوییک هیل یک شرکت امنیت رایانه‌ است که در سال 1993 توسط کایلاش کاتکار و سانجای کاتکار در شهر پونه در دومین ایالت بزرگ هند (مهاراشترا) تاسیس شد. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را زمینه تولید نرم‌ افزارهای ضد ویروس متمرکز کرد ولی در سال های بعد با گسترش روز افزون تکنولوژی فعالیت های خود را در زمینه محصولات امنیتی برای کاربران خانگی و تجاری گسترش داد. در سال 1994 اولین محصول امنیتی شرکت معرفی و منتشر شد. این رویه تا کنون ادامه یافته و این شرکت موفق به تولید محصولات متنوعی برای سیستم عامل های ویندوز، مک، آندروید و … گردیده است. این کمپانی تا کنون موفق به دریافت جوایز و تاییدیه های زیادی شده است که مهمترین آن ها کسب رتبه نخست برای سه سال متوالی از سال های 2009 تا 2011 در جشنواره CRN Channel است.

 

Quick Heal Total Security for Android یکی دیگر از محصولات شرکت کوییک هیل است که از تبلت شما در مقابل ویروس ها، تهدیدات اینترنتی، بد افزار ها، کرم ها، تروجان ها و هرزنامه محافظت می کند. این محصول امنیتی به وسیله ابزار هایی که در آن تعبیه شده است از اطلاعات شخصی شما حتی پس از سرقت نیز محافظت می کند. از مهمترین ویژگی و مزیت این محصول امنیتی می توان به استفاده کم از منابع سیستم اشاره نمود که باعث جلب رضایت کاربران بسیاری شده است.

 

ویژگی های محصول امنیتی Quick Heal Total Security for Android :

 • Virus Protection :

امنیت فایل های سیستمی تبلت شما را در برابر رفتارهای مشکوک تامین می نماید. به صورت فعال در حافظه آن باقی می ماند و کلیه فایل هایی که باز و در حال اجرا هستند و یا به صورت ذخیره شده در کارت حافظه شما قرار دارند، را اسکن می نماید.

 

 • Web Security :

دسترسی به سایت های تقلبی که امکان دزدیده شدن اطلاعات با ارزش شما را محتمل می سازند، مسدود می نماید. امکان کنترل دسترسی والدین را فعال نموده تا بر عملکرد کودکان و افراد دیگری که از تبلت شما استفاده می نمایند نظارت داشته باشید.

 

 • Device Scanning :

هرگونه رفتار مشکوکی بر روی دستگاه موبایل شما قابل شناسایی می باشد. اسکن منظم به ایمن بودن سیستم شما در برابر بدافزارهای ناشناخته کمک می نماید.

 

 • Call Block and SMS Block :

این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می کند تا تماس ها و SMS های ناخواسته، را دفترچه تلفن خود مسدود نمایید . به وسیله این ویژگی امکان پیکربندی آسان لیست سیاه و لیست سفید فراهم می گردد .

 

 • Anti-Theft :

کمک به ردیابی، قفل نمودن و حذف داده های شخصی شما، هنگام مفقود شدن و یا دزدیده شدن دستگاه شما را از طریق یک SMS از پیش تعریف شده میسر می سازد. با ارسال SMS تبلت شما زنگ خواهد خورد ( این ویژگی هنگامی که محل قراردادن تبلت خود را فراموش نموده اید بسیار سودمند خواهد بود)

 

 • Backup :

گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات با ارزش شخصی شما نظیر، شماره های تماس، SMS ها، زمان بندی کارها و تصاویر بر روی Cloud (ابر پشتیبان) . این امکان به شما اجازه بازیابی اطلاعات در صورت حذف شدن و یا پاک شدن اطلاعات را می دهد.

 

 • Performance Monitor :

این ویژگی به شما جهت بررسی عملکرد دستگاه، نظارت بر نحوه مصرف شارژ، افزایش سرعت سیستم و مشاهده گزارشهای اجرایی، کمک می نماید.

 

 • Network Monitor :

این قابلیت به مدیریت شبکه ای که توسط سیستم شما در حال استفاده است کمک می نماید. شما قادر خواهید بود داده های جاری در حال استفاده را چک و کنترل نمایید.

 

 • Remove Personal data :

به صورت مطمئن تماس ها، SMS ها، تقویم کاری و اطلاعات کارت حافظه را به صورت دائمی حذف می نماید به گونه ای که دیگر قابلیت بازگشت را نداشته باشند.

 

 • Reports :

ارائه اطلاعات کامل از گزارش ها نظیر مسدود شدن رفتارهای مشکوک، پیامک ها، تماس ها، بروزرسانی، نسخه پشتیبان، ضد سرقت و امنیت وب.

 

 • Messenger :

آخرین اطلاعات مربوط به محافظت از تبلت، هشدارهای امنیتی و سایر موارد مهم را نمایش می دهد.

 

 • Regular Automated Virus Updates :

آپدیت ها را به صورت اتوماتیک دریافت می نماید و امنیت کامل دستگاه شما را تضمین می نماید.

 • Operating Systems : Android 2.1, 2.2, 2.3, 3.0, 4.0 and later
 • Supported Resolutions of Android : 240x320, 320x480, 480x800, 600x1024

این بخش تنها به منظور بیان نظرات و دیدگاه های شما پیرامون این نرم افزار ایجاد گردیده است، لطفا جهت بهره مندی هرچه بهتر از خدمات پشتیبانی، سوالات یا مشکلات پیش آمده را از طریق سامانه پشتیبانی مطرح نمایید.

تامین کنندگان

logo-samandehi